Image
Image

Od wyprzedaży poprzednich roczników, przez Volkswageny z minimalnym przebiegiem, aż po kilkuletnie używane samochody osobowe i użytkowe w doskonałym stanie technicznym. Zakup kilkuletniego auta od zaufanego dealera to nie tylko bezpieczeństwo transakcji – to także szeroki wybór, doradztwo fachowców i znakomite, bardzo korzystne ceny.
Samochody używane Volkswagen (i kilku innych marek) to świetna decyzja również wtedy, kiedy szukamy bogatego wyposażenia bez przepłacania. Sprawdź nasze aktualne propozycje, zapoznaj się z ich historią, przebiegiem i stanem i odwiedź nas w Bydgoszczy, aby przetestować wybrany model na żywo.

Oferta samochodów użytkowych

Salony samochodowe kierują swoją ofertę nie tylko do Klientów indywidualnych, ale również biznesowych, którym poza pojazdami osobowymi, proponują również samochody użytkowe. Niektóre z nich umożliwiają nabycie pojazdów używanych, co wiąże się ze znacznie niższymi kosztami, które musi ponieść przedsiębiorca, a tym samym czyni z nich atrakcyjną alternatywę dla firm z wielu branż.

Używane samochody użytkowe - zalety

Używane pojazdy użytkowe marki Volkswagen, nabywane w salonie samochodowym AJ Motors, to niezwykle korzystne rozwiązanie. Charakteryzują się one znacznie niższą ceną niż nowe auta, co jest z pewnością jedną z największych zalet, a w wielu przypadkach pojazdy używane nabywane w salonie są w nienagannym stanie.

Kolejnym plusem jest fakt, iż każdy samochód użytkowy przed wystawieniem go na sprzedaż, przechodzi kompleksowy serwis oraz kontrolę stanu technicznego, który pokazuje faktyczną kondycję pojazdu, często tuszowaną przez prywatnych sprzedawców, co daje gwarancję satysfakcji i bezpieczeństwa zakupu.

Samochody używane marki Volkswagen

Marka Volkswagen jest doceniana za swoją bezawaryjność i niezawodność, dzięki czemu samochody używane VW, oferowane przez autoryzowanego dealera, z powodzeniem mogą służyć firmie przez długi czas, bez obaw o poważne usterki czy awarie.

Innym powodem, dla którego warto zainteresować się samochodami używanymi z salonu, jest możliwość nabycia bogato wyposażonego pojazdu marki Volkswagen, którego wszystkie elementy zostały poddane kontroli bądź ewentualnej naprawie w autoryzowanym serwisie samochodowym, z wykorzystaniem oryginalnych części, pochodzących bezpośrednio od producenta. Dzięki temu, możliwe jest nabycie komfortowego, funkcjonalnego i w pełni sprawnego pojazdu.

Samochody użytkowe używane - dla jakich branż?

Używane pojazdy użytkowe to doskonałe rozwiązanie niemal dla każdej firmy, których działalność wymaga zaopatrzenia się w flotę samochodów dostawczych. W szczególności ich zakup powinny rozważyć przedsiębiorstw działające m.in. w branży budowlanej czy dostawczej. W tego typu firmach pojazdy są zwykle intensywnie eksploatowane, poprzez jazdę ze znacznym obciążeniem, które nie tylko wpływa na kondycję zawieszenia, ale również kabiny, mogącej ulec uszkodzeniom mechanicznym wskutek przewożonych towarów.

Samochód używany marki Volkswagen od autoryzowanego dealera to gwarancja niezawodności oraz pewność, że jest on sprawny i bezpieczny. Dzięki temu, jeszcze przez długi czas z powodzeniem może być wykorzystany do świadczenia usług związanych z daną działalnością.

Zapisz się do newslettera

AJ Motors

85-790 Bydgoszcz

ul. Fordońska 264

tel. 52 567 39 50

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sprzedaż Samochodów

Pn-Pt : 08:00-19:00

Sob : 08:00-14:00

Niedz : Nieczynne

tel: 52 567 39 50

email: salon.bydgoszcz@aj-motors.pl

Dział Serwisu

Pn-Pt : 07:00-19:00

Sob : 08:00-14:00

Niedz : Nieczynne

tel: 52 567 39 50

email: serwis.bydgoszcz@aj-motors.pl

Części Zamienne i Akcesoria

Pn-Pt : 08:00-19:00

Sob : 08:00-14:00

Niedz : Nieczynne

tel: 52 567 39 50

email: czesci.bydgoszcz@aj-motors.pl