Image

Decydując się na zakup samochodu, należy wziąć pod uwagę nie tylko jego wygląd czy wyposażenie, które mają bezpośredni wpływ na jego pierwotną cenę, ale również całkowity koszt, który należy ponieść decydując się na tego typu inwestycję.

Warto pamiętać, że zakup samochodu firmowego to nie tylko jednorazowy wydatek, ale także okresowe koszta związane z jego eksploatacją. Jest to szczególnie ważne z perspektywy przedsiębiorców, nabywających samochody służbowe, którzy starają się jak najlepiej zoptymalizować wydatki związane z zakupem pojazdu. Dlatego warto skorzystać z rozwiązania oferowanego przez markę Volkswagen, jakim jest TCO, które obejmuje zarówno koszty bezpośrednie, jak i pośrednie związane z samochodem.

Czym jest TCO?
TCO to całkowity koszt posiadania, w którym mieszczą się wszelkie wydatki związane nie tylko z samym posiadaniem, ale także użytkowaniem pojazdu czy zarządzaniem flotą samochodów firmowych. Jest to niezwykle korzystne rozwiązanie dla właścicieli niewielkich przedsiębiorstw.

Analiza TCO pozwala na wykonanie realnych prognoz, dzięki którym możliwe będzie zaplanowanie wydatków na okres użytkowania pojazdu, a tym samym zminimalizowanie ryzyka wystąpienia niespodziewanych sytuacji, wiążących się z dodatkowymi opłatami, które będzie zmuszona ponieść firma.

TCO - co obejmuje?
Marka Volkswagen tworzy samochody i rozwiązania, dopasowane do potrzeb Klientów. Jednym z nich jest Twoje Centrum Oszczędności.

Poza wartością samochodu, w koszta dotyczące jego posiadania wchodzą m.in. sposób finansowania, utrata wartości, paliwo, niezbędne przeglądy, ubezpieczenie czy inne wydatki związane np. z częściami czy serwisem. Wszystkie wspomniane elementy zostały ujęte w ofercie TCO marki Volkswagen.

Twoje Centrum Oszczędności
Główną zaletą wynikającą z zakupu samochodu w ramach TCO, są znacznie niższe koszty eksploatacji pojazdu. Jest to niezwykle korzystne rozwiązanie, z którego mogą skorzystać zarówno niewielkie firmy, jak i osoby prywatne.

Dzięki temu, można cieszyć się osobowymi lub użytkowymi pojazdami marki Volkswagen, które są ekonomiczne i mało awaryjne, a tym samym oszczędne. Poza tym, atrakcyjne pakiety pogwarancyjne i regularne przeglądy minimalizują ryzyko wystąpienia nagłych usterek. Pojazdy tej renomowanej marki, dostępne są w korzystnych systemach finansowania przez cały okres użytkowania oraz łatwe w sprzedaży dzięki swojemu niepowtarzalnemu charakterowi i niezawodnym technologiom, docenianym przez Klientów biznesowych oraz prywatnych.

Zapisz się do newslettera

Plichta

85-790 Bydgoszcz

ul. Fordońska 264

tel. 52 567 39 50

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sprzedaż Samochodów

Pn-Pt : 08:00-18:00

Sob : 08:00-14:00

Niedz : Nieczynne

tel: 52 567 39 50

email: salon.bydgoszcz@plichta.com.pl

Dział Serwisu

Pn-Pt : 07:00-18:00

Sob : 08:00-14:00

Niedz : Nieczynne

tel: 52 567 39 50

email: vwserwis.bydgoszcz@plichta.com.pl

Części Zamienne i Akcesoria

Pn-Pt : 07:00-18:00

Sob : 08:00-14:00

Niedz : Nieczynne

tel: 52 567 39 50

email: czesci.bydgoszcz@plichta.com.pl