Image

Samochód dla ludu - tak tłumaczy się nazwę jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek motoryzacyjnych na świecie. Od kilkudziesięciu lat pojazdy marki Volkswagen goszczą na polskich i zagranicznych drogach. Mówi się, że sukces nie jest dziełem przypadku. To powiedzenie zdecydowanie znajduje odzwierciedlenie w przypadku marki Volkswagen, należącej do czołówki największych koncernów motoryzacyjnych świata.

Za początki powstania marki uznaje się lata 30. XXw. Wtedy zaprojektowano pierwszy model samochodu, który miał być dostępny dla szerokiego grona odbiorców. Po stworzeniu kilku prototypów, powstaje Garbus - protoplasta marki Volkswagen, oficjalnie rozpoczynającej swoją działalność w 1945 roku.

Ustawiczny rozwój, zaawansowana technologia oraz funkcjonalność stosowanych rozwiązań, widoczna w pojazdach marki Volkswagen, pozwoliły wypracować niepowtarzalny charakter, a tym samym osiągnąć sukces. Sztandarowe, nieustannie rozwijane modele, takie jak Passat, Polo czy Golf, zostały wzbogacone o pojazdy z innych segmentów, takie jak mini auto miejskie UP! czy SUV-y, do których należą modele Touareg i Tiguan. Warto także wspomnieć o wariantach dostawczych marki Volkswagen, które są jednymi z najchętniej wybieranych samochodów dla firm, co jest konsekwencją ich bezawaryjności, a tym samym niezawodności, niezwykle docenianej przed przedsiębiorców.

Doświadczenie i profesjonalizm, pozwalają opracowywać rozwiązania, dające Klientom satysfakcję. Obecnie Grupa Volkswagen należy do największych producentów pojazdów na arenie międzynarodowej. W jej skład wchodzi dwanaście marek, takich jak m.in. Audi, Seat, Škoda Auto, Porsche czy Lamborghini. Każda z nich, odznacza się charakterystycznymi, niepowtarzalnymi cechami, które trafiają w gusta Klientów z całego świata.

Osoby korzystające z bogatej oferty prezentowanej przez markę Volkswagen, zyskują nie tylko bezpieczne i niezawodne pojazdy, ale także wsparcie merytoryczne i techniczne, dopasowane zarówno do Klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Zapisz się do newslettera

Plichta

85-790 Bydgoszcz

ul. Fordońska 264

tel. 52 567 39 50

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sprzedaż Samochodów

Pn-Pt : 08:00-18:00

Sob : 08:00-14:00

Niedz : Nieczynne

tel: 52 567 39 50

email: salon.bydgoszcz@plichta.com.pl

Dział Serwisu

Pn-Pt : 07:00-18:00

Sob : 08:00-14:00

Niedz : Nieczynne

tel: 52 567 39 50

email: vwserwis.bydgoszcz@plichta.com.pl

Części Zamienne i Akcesoria

Pn-Pt : 07:00-18:00

Sob : 08:00-14:00

Niedz : Nieczynne

tel: 52 567 39 50

email: czesci.bydgoszcz@plichta.com.pl