Image
Image

Wymiana kół / opon w pażdzierniku - oferta specjalna

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Dla wszystkich wyczekujących naszej jesiennej oferty specjalnej mamy miłą niespodziankę

 

 

Już w pażdzierniku wymień koła lub opony w naszym serwisie a przechowanie będzie kosztować jedynie 1 zł.

Dlaczego warto zmienić koła na zimowe jeszcze przed pierwszym śniegiem?

Gdy spadnie śnieg lub na drodze pojawi się gołoledź auto na letnich oponach nie ma szans dotrzymać kroku samochodom na „zimówkach”. Mimo że Twój samochód ma mocny silnik, to nawet lekki podjazd może okazać się przeszkodą nie do przebycia.
Pogoda jest wbrew pozorom nieprzewidywalna, w ciągu kilku godzin droga która codziennie pokonujesz z domu do pracy może zostać pokryta szronem a Twój poranny wyjazd może okazać się niebezpieczny zarówno dla Ciebie jak i innych użytkowników drogi.
 

Nawet jeden samochód na letnich oponach w kolumnie aut z oponami zimowymi to na ośnieżonej lub oblodzonej drodze ogromne ryzyko.  Poza tym jazda po ośnieżonej nawierzchni w sytuacji, kiedy nie każde auto ma opony zimowe, to loteria. Bo skąd będziesz wiedzieć, jak mocno możesz hamować, skoro nie wiesz, czy ten za Tobą ma „zimówki”?
 

Dlatego dla bezpieczeństwa ruchu drogowego najlepiej byłoby, aby wszyscy kierowcy zmieniali opony na zimowe, zanim spadnie pierwszy śnieg, i zdejmowali je dopiero wtedy, gdy ryzyko opadów śniegu zniknie. Tylko wtedy bowiem każdy kierowca będzie w stanie ocenić, co mogą, a czego nie mogą inne auta. Jak skutecznie hamują, jak przyspieszają i skręcają.
 

Na koniec nawiążemy jeszcze do tak modnych ostatnio pojęć mobilności i dyspozycyjności. Jeżeli masz opony zimowe to, oczywiście poza ekstremalnymi zamieciami i opadami śniegu, masz gwarancję, że jak gdzieś pojedziesz autem, to będziesz mógł stamtąd bezpiecznie wrócić. Nawet gdy zacznie padać śnieg, albo na jezdni pojawi się szron. Prawda, że takie uczucie pewności, że Twoje auto nie zawiedzie Cię przy zmianie pogody, jest przyjemne? No właśnie. Jest październik – najwyższy czas zmienić opony na zimowe. Zanim przed warsztatami ustawią się kolejki.


Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapisz się do newslettera

AJ Motors

85-790 Bydgoszcz

ul. Fordońska 264

tel. 52 567 39 50

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sprzedaż Samochodów

Pn-Pt : 08:00-18:00

Sob : 08:00-14:00

Niedz : Nieczynne

tel: 52 567 39 50

email: salon.bydgoszcz@aj-motors.pl

Dział Serwisu

Pn-Pt : 07:00-18:00

Sob : 08:00-14:00

Niedz : Nieczynne

tel: 52 567 39 50

email: serwis.bydgoszcz@aj-motors.pl

Części Zamienne i Akcesoria

Pn-Pt : 07:00-18:00

Sob : 08:00-14:00

Niedz : Nieczynne

tel: 52 567 39 50

email: czesci.bydgoszcz@aj-motors.pl