Image
Image

Zakup firmowego samochodu

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Niemal każda prowadzona działalność wiąże się z zakupem pojazdów, usprawniających funkcjonowanie przedsiębiorstwa, a jednocześnie zapewniających komfort i bezpieczeństwo użytkowników. W zależności od branży, charakteru działalności świadczonych usług oraz wielu innych czynników, samochód firmowy będzie różnił się m.in. funkcjonalnością czy rodzajem wyposażenia. Jednak bez względu na wspomniane czynniki, samochód firmowy powinien być jak najbardziej niezawodny i ekonomiczny, a dodatkowo mało awaryjny. Warto zatem zastanowić się, jakie samochody mogą okazać się najbardziej trafną inwestycją.

Salony samochodowe oraz dealerzy umożliwiają nabycie pojazdów służbowych, które będą najlepszą odpowiedzią na potrzeby Klientów. W AJ Motors możliwe jest znalezienie doskonałego rozwiązania zarówno w przypadku samochodów osobowych, jak i pojazdów użytkowych. Oferta przeznaczona jest nie tylko dla wielkich firm, ale również właścicieli średnich i małych przedsiębiorstw oraz osób posiadających jednoosobową działalność gospodarczą, poszukujących atrakcyjnych rozwiązań, dopasowanych do swoich potrzeb i możliwości.

W zależności od indywidualnych preferencji Klientów, możliwe jest zaopatrzenie firmy w flotę strategiczną, liczącą nawet kilkadziesiąt pojazdów, cechujących się wysoką wytrzymałością oraz niezawodnością, co czyni je odpornymi na intensywną eksploatację podczas wykonywania codziennych obowiązków służbowych. Przedsiębiorcy mogą także wybrać idealne rozwiązanie spośród wielu modeli samochodów osobowych, konfigurując elementy ich wyposażenia.

AJ Motors oferuje wiele korzystnych propozycji, mieszczących się w zakresie programu Volkswagen Business Care, dający możliwość znalezienia optymalnego sposobu finansowania wybranego modelu. Korzystając z pakietów Easy Drive oraz Easy Buy, przedsiębiorcy mogą nabyć nowe samochody marki Volkswagen, korzystając z kredytu lub oferty leasingowej, przy niewielkim wkładzie własnym oraz ratach, których wysokość nie obciąża budżetu prowadzonej firmy.

Zapisz się do newslettera

AJ Motors

85-790 Bydgoszcz

ul. Fordońska 264

tel. 52 567 39 50

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sprzedaż Samochodów

Pn-Pt : 08:00-18:00

Sob : 08:00-14:00

Niedz : Nieczynne

tel: 52 567 39 50

email: salon.bydgoszcz@aj-motors.pl

Dział Serwisu

Pn-Pt : 07:00-18:00

Sob : 08:00-14:00

Niedz : Nieczynne

tel: 52 567 39 50

email: serwis.bydgoszcz@aj-motors.pl

Części Zamienne i Akcesoria

Pn-Pt : 07:00-18:00

Sob : 08:00-14:00

Niedz : Nieczynne

tel: 52 567 39 50

email: czesci.bydgoszcz@aj-motors.pl